Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Letní tábory 2023, na které se ještě můžete přihlásit

20. 06. 2023 - Šimon Hauser

Letní tábory jsou skvělou příležitostí pro děti a mládež, kteří chtějí strávit prázdniny aktivně, zábavně a samostatně. Na letních táborech se mohou věnovat svým koníčkům, naučit se nové dovednosti, poznat nové kamarády a kamarádky a zažít spoustu dobrodružství. V Česku se každoročně koná mnoho letních táborů z různých oborů a zaměření, které jsou určeny pro různé věkové skupiny. V roce 2023 se můžete těšit na tyto zajímavé nabídky:

Dětské víkendy u koní 2023 - Šťastný statek

Pokud máte rádi koně a chcete se o ně naučit starat, můžete se přihlásit na dětské víkendy u koní, které pořádá Šťastný statek. Víkendy se konají v průběhu celého roku a jsou určeny pro děti od 6 do 15 let. Během víkendu se budete učit základy vodění, ošetřování, správného sedu a jízdy na koni, a také si zahrajete spoustu her a soutěží s koňmi i bez nich. Víkendy jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé jezdce. Přihláška je ke stažení na webu Šťastného statku.

Letní tábor ZSSZ - ZSSZ s.r.o.

Pokud chcete zažít 16 dní zábavy v super kolektivu vedoucích, kteří si pro vás připravili spoustu různých her, můžete se přihlásit na letní tábor ZSSZ, který pořádá ZSSZ s.r.o. Tábor se koná od 30. 6. do 15. 7. 2023 v Zubří a je určen pro děti od 6 do 15 let. Na táboře si užijete sportovní i netradiční aktivity, jako je lukostřelba, šerm, paintball nebo laser game, poznáte mraky nových kamarádů a kamarádek a budete se bavit od rána do večera. Přihláška je ke stažení na webu ZSSZ.

Hunger Games III. – Síla vzdoru - Dětská agentura z.s.

Pokud jste fanoušci knižní a filmové série Hunger Games a chcete se stát součástí jejího příběhu, můžete se přihlásit na Hunger Games III. – Síla vzdoru, který pořádá Dětská agentura z.s. Tábor se koná od 30. 6. do 9. 7. 2023 ve Zlatých Horách a je určen pro děti od 10 do 18 let. Na táboře se stanete jedním z účastníků třetích Hladových her, které jsou součástí povstání proti Kapitolu. Budete muset prokázat svou odvahu, sílu, inteligenci a spolupráci, abyste přežili a pomohli svému okrsku. Přihláška je ke stažení na webu Dětské agentury.

Letní tábor s angličtinou - English Camp

Pokud chcete zlepšit svou angličtinu a zábavně si ji procvičit s rodilými mluvčími, můžete se přihlásit na letní tábor s angličtinou, který pořádá English Camp. Tábor se koná od 1. do 14. 7. 2023 v Hradci Králové a je určen pro děti od 8 do 15 let. Na táboře se budete učit angličtinu formou her, soutěží, písniček nebo divadelních scének pod vedením zkušených lektorů a lektorek z Velké Británie nebo USA. Budete také mít možnost si zahrát různé sporty, navštívit aquapark nebo zoo, jet na výlet do Prahy nebo si užít táborák s opékáním špekáčků. Přihláška je ke stažení na webu English Camp.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram