Cookie Consent by Free Privacy Policy website

HumbookFest: Místo, kde se setkávají milovníci knih

11. 10. 2023 - Šimon Hauser

Milujete knihy? Zvláště pak ty z oblasti mládežnické literatury? Pokud jste jedním z těch, kteří rádi hltají novinky a zajímají se o to, co se děje za oponou před tím, než se kniha dostane na trh, máme pro vás skvělou zprávu. Přijďte se osobně setkat se světovými i českými autory, redaktory, překladateli a bloggery a užijte si zábavu během workshopů a bohatého doprovodného programu na literárním festivalu HumbookFest!

HumbookFest je literárním festivalem, který je zaměřený především na čtenáře mládežnické literatury, a který ve střední Evropě nemá obdoby. Tento festival se koná již poosmé, a to ve velkém stylu. Letos si ho můžete užít v sobotu 14. října v prostorách O2 Universum.

Co na vás letos na festivalu čeká?

Tato událost je jedinečnou příležitostí setkat se autory a autorkami knih, které vás oslovily a inspirovaly. Světoví autoři přijedou na festival z různých koutů světa, aby se s vámi podělili o své zkušenosti a inspirace. Zároveň budete mít možnost setkat se i s českými autory, kteří vám představí svá díla a poodhalí vám tajemství psaní.

Na festivalu nebudou chybět ani další důležité postavy z knižního světa. Redaktoři, kteří stojí za tím, že kniha dostane tu správnou podobu, překladatelé, kteří propůjčují dílům nový život ve světových jazycích, a bloggeři, kteří knihám věnují svůj čas a pozornost, vás provedou svými obory a podělí se o své tipy a triky.

Bohatý program

HumbookFest nabízí nejen setkání s tvůrčími osobnostmi, ale také bohatý program, který vás zabaví po celý den. Workshopy vám umožní nahlédnout do procesu vzniku knihy, ať už jde o psaní, ilustraci či vydávání. Diskuze a panely vám poskytnou prostor k debatám o aktuálních tématech v literatuře.

A co ještě? Nechybí ani možnost nakoupit si nové knihy, podepsat si je u oblíbených autorů a autorek a strávit den s lidmi, kteří mají rádi knihy stejně jako vy. Ať už jste fanoušky young adult žánru, fantasy, dobrodružství nebo romantiky, na HumbookFestu určitě najdete něco, co vás zaujme.

Takže pokud milujete knihy a chcete prožít den plný literárního vzrušení, přijďte na HumbookFest! Tato událost je ideálním místem pro všechny knihomoly, kteří chtějí poznat tváře za slovy a stvořit si nezapomenutelné knižní zážitky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram