Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hokejisté z Univerzity Karlovy ovládli letošní bitvu univerzit

05. 11. 2023 - Vincenc Novák

Sportovci z Univerzity Karlovy vyhráli v Hokejové bitvě univerzit pod hlavičkou UK Kings Prague, když porazili své rivaly Engineers Prague z ČVUT 4:3. Na zápas, který se odehrál v holešovické sportovní hale, se přišlo podívat téměř 9 tisíc diváků. Hokejová bitva byla součástí Univerzitní ligy ledního hokeje.

Hokejisté z Univerzity Karlovy se stali vítězi, přestože za favority zápasu byli označováni Engineers. Otevřít skóre se jim podařilo již ve 38. vteřině zápasu, další šťastný gól přidali šest minut před první přestávkou. Nakonec se jim podařilo střelit čtyři góly a ze zápasu vyšli jako vítězové.

Zdroj: Univerzita Karlova

Hokejový souboj univerzit vznikl v Brně a do Prahy letos zavítal vůbec poprvé. Program byl zahájen odpoledním zápasem, ve kterém tým Vysoké školy ekonomické vyhrál nad Českou zemědělskou univerzitou. Akce vyvrcholila večerní afterparty v Křižíkově pavilonu nedaleko výstaviště.

Zdroj: Univerzita Karlova

Zdroj: Univerzita Karlova

Zdroj úvodního obrázku: Univerzita Karlova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram