Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Festival Kolem světa zavede návštěvníky do různých koutů naší planety

22. 02. 2023 - Vincenc Novák

18. a 19. března se na výstavišti PVA EXPO v Letňanech koná každoroční cestovatelský festival KOLEM SVĚTA. Návštěvníci se mohou těšit na cestovatelské přednášky, ochutnávky jídel či taneční vystoupení.

Program letošního ročníku je opravdu nabitý. Návštěvníci se díky přednáškám cestovatelů podívají kupř. do Grónska, Nepálu, Súdánu, Arménie, na Island či do Laosu. Ochutnávka exotických jídel zahrnuje pokrmy z Vietnamu, Konga, Kyrgyzstánu, Polska, Pobřeží Slonoviny, Kavkazu, Arménie, Srí Lanky, Ugandy, Jižní Afriky, Indonésie či Indie.

V rámci doprovodného programu si mohou návštěvníci vyzkoušet tradiční batiku či výrobu mandal. Zájemci se budou moci nechat ozdobit tradiční hennou či si nechat vytvořit rasa copánky. K zakoupení budou také exotické dárky z různých zemí. Součástí programu je také fotokoutek.

Festival KOLEM SVĚTA je největším cestovatelským festivalem v České republice. Každoročně ho navštíví až 2 500 návštěvníků, kteří mají možnost navštívit kromě přednášek a ochutnávek exotických jídel také množství výstavních či prodejních stánků. Jednodenní vstupné činí 400 Kč, dvoudenní 600 Kč.

Zdroj ilustračního obrázku: kolemsveta.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram