Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Duševní zdraví dětí doma i v (online) škole: tipy pro rodiče i učitele

31. 01. 2021 - Pražský inovační institut

Jak jsou na tom děti během pandemie? Jaký vliv má aktuální nejisté období plné změn na jejich duševní zdraví? A hlavně - jak můžeme dětem pomoci?

Beseda určená pro rodiče a učitele se zaměří na možnosti, jak podpořit dětskou psychiku. Představeny budou také názory dětí na koronavirus a jejich fungování v této době. Besedy se zúčastní Ivan Čermák, Kateřina Lišková a Linda Nývltová.

Kdy: sobota 6. února 2021 v 19:00

Diskuzi můžete sledovat online na FB Festivalu Na hlavu:
www.facebook.com/festivalnahlavu
Nebo YouTube kanálu Národního ústavu duševního zdraví:
www.youtube.com/channel/UCzzNy2FMeSd80GRpJ_RkWXQ

Vystoupí:

Ivan Čermák - Učitel naživo

Kateřina Lišková - vedoucí odborných služeb Linky bezpečí. Vystudovala sociální práci a sociální politiku. Má přes dvacet let praxe s krizovou intervencí, a to jak s prací s klienty, tak s vedením odborných týmů. 

Linda Nývltová - koordinátorka preventivního a destigmatizačního programu v oblasti duševního zdraví a nemoci Blázníš? No a! realizovaného Fokusem Praha, z. ú. Vystudovala jednooborovou psychologii. Má zkušenosti s programy primární prevence, vede programy práce s třídními kolektivy, lektoruje v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků včetně specializačního studia školních metodiků prevence a má vlastní soukromou terapeutickou praxi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram