Cookie Consent by Free Privacy Policy website Worldee je český cestovatelský start-up, který propojuje nadšené cestovatele s průvodci, expakty a dobrodruhy. Nabízí lidem naplánování výletů na míru a je vhodný i pro ty, kteří se sami bojí vycestovat.
Zdroj: Worldee.com

Český start-up Worldee nabízí lidem autentické cestování za pár korun

05. 03. 2023 - Aneta Havránková

Worldee je český cestovatelský start-up, který propojuje nadšené cestovatele s průvodci, expakty a dobrodruhy. Nabízí lidem naplánování výletů na míru a je vhodný i pro ty, kteří se sami bojí vycestovat.

Worldee je dostupné buď na webu nebo jako mobilní aplikaci a můžete si zde na míru sestavovat své budoucí cesty a zapisovat ty minulé. Ukáže se vám také super mapka, na které si můžete označit, kde jste byli, kde žijete a kam se v budoucnu chystáte. Možné je se inspirovat i od ostatních cestovatelů, kterým lze nahlédnout do jejich itinerářů a zjistit, jaká jsou jejich oblíbená místa.

To nejlepší na Worldee ale je, že zde existují tzv. „Travel buddies,“ od kterých si můžeš zakoupit různá dobrodružství v zahraničí. Travel buddies jsou znalci oblastí, do kterých tě berou a své služby nabízí o mnoho levněji než cestovní kanceláře. Není tedy výjimkou dostat se třeba na Madeiru na týden za necelých deset tisíc nebo do Itálie za osm tisíc.

Travel buddies tě vždy provedou daným místem, všechno za tebe zařídí, dají ti tipy na to, co navštívit a kde se najíst. Společně prozkoumáte danou oblast jako byste byli místní a poznáte pravou kulturu země. Není to ale cestovní kancelář, a tak vás nikdo nenutí, abyste v určitou hodinu někdy byli a museli s průvodcem navštívit to a to.

A kam je možné se s Worldee vydat? Naprosto všude. Jsou v nabídce low cost zájezdy po Evropě, Asii, Africe i Americe. Nechybí ani velmi luxusní destinace jako Bali nebo Maledivy. Téměř vždy je navíc možnost vybrat si z několika druhů zájezdu, a to podle data, délky pobytu, ceny i fyzické náročnosti aktivit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram