Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Začíná Pražské kulturní fórum. Účastníkům představí práci s daty pro řízení kulturních institucí

22. 04. 2024 - Vincenc Novák

V Centru architektury a městského plánování (CAMP) se v pondělí a v úterý uskuteční čtvrtý ročník konference Pražské kulturní fórum. Letošním tématem je "Člověk kulturní".

Fórum slouží jako platforma pro setkávání kulturní a kreativní obce nad problematikou systémového rozvoje kultury. Pro účastníky jsou připraveny prezentace od špičkových zahraničních odborníků i panelové diskuze. Inspiraci pak nabídnou praktické workshopy.

Letošní ročník se zaměří na sbírání, vyhodnocování a využívání dat pro řízení a rozvoj kulturních institucí. Akce zároveň představí, co tato data říkají o kulturním chování obyvatel. V rámci programu bude také otevřena otázka praxe kulturních institucí v práci s divákem a jeho potřebami. Účastníci budou mít také příležitost se seznámit s novými městskými datovými nástroji pro rozvoj kultury a prezentace šetření kulturního chování Pražanů.

"Jak dobře znají svého diváka a jeho potřeby kulturní instituce či organizátoři? Budeme se ptát i na to, jak s daty nakládat nejen efektivně ale i eticky. Přijďte načerpat inspiraci a pobavit se o příkladech dobré praxe či získat zkušenosti během praktických workshopů," píší organizátoři na svém webu.

Vstupenky na Pražské kulturní fórum je možné zakoupit v síti GoOut.

Zdroj: Pražské kulturní fórum, CAMP

Zdroj úvodního obrázku: CAMP / Propagační materiál

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram