Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Unicorn University plánuje konferenci o umělé inteligenci

15. 04. 2023 - Aneta Havránková

Vysoká škola IT, datové analýzy a businessu s názvem Unicorn University chystá 21. dubna 2023 online konferenci s názvem Ultimate Game Changer. Konference se bude zabývat umělou inteligencí a pro účastníky přinese zajímavé přednášky, jež povedou přední čeští pedagogové, podnikatelé a filozofové.

Na akci zazní témata jako trendy AI, možnosti jejího použítí i rizika. Chybět nebude ani přednáška o
Využití umělých neuronových sítí v automotive, kterou povede Jiří David, docent katedry strojírenství a elektrotechniky na Škoda Auto vysoké škole. O výhodách matematických modelů AI v praxi pak bude mluvit Josef Nový, který vede skupinu CERN na ČVUT.

"Umělá inteligence (AI) je v posledních dnech skloňována v čím dál více oblastech našeho života a přináší s sebou řadu změn, výhod, ale také nevýhod a dokonce i rizik. Jak se na změnu připravit? Jak se ve světě umělé inteligence orientovat, naplánovat úspěšný byznys nebo jakým způsobem bude umělá inteligence ovlivňovat budoucí vzdělávání? A jak se vyvarovat případným existenčním rizikům? Odpovědi nejen na tyto otázky se dozvíte na letošní online konferenci Unicorn University Open na téma Artificial Intelligence - Ultimate Game Changer," stojí na webu univerzity.

Zájemci o humanitní a pedagogické obory se také nemusejí obávat, že by se nudili. Čekají na ně přednášky o etice umělé inteligence, či o tom, jak se umělá inteligence vyučuje na Unicorn University. Přihlásit se na konferenci může bezplatně kdokoliv z široké veřejnosti. Stačí jen vyplnit přihlašovací formulář zde. Odkaz na online stream vám bude posléze zaslán na e-mail.

Kdo by se pak chtěl zapojit do diskuze s hosty nebo soutěžit o hodnotné ceny, tak se musí zaregistrovat do internetové služby Plus4U, která je jedním z partnerů konference. Registrace je bezplatná a zabere Vám pouze 2 minuty vašeho času.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram