Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Ředitel naživo

Ředitel naživo

11. 02. 2022 - Magistrát hl.m. Prahy

Organizace Učitel naživo informuje o možnosti přihlášení škol z hl. m. Prahy do inovativního vzdělávacího programu Ředitel naživo. Jedná se o dvouletý akreditovaný program pro ředitele základních a středních škol a jejich zástupce, kteří mají motivaci pracovat na tom, aby se děti učily naplno a s radostí. Letos se otevírá již čtvrtý ročník programu a díky informacím v rozsáhlé evaluační zprávě napovídá, že je program ředitelům a zástupcům velmi užitečný. 

Přihlašování do čtvrtého ročníku probíhá do 1. dubna 2022.

Naučte se prakticky, jak posouvat svou školu kupředu Připojte se k inovativnímu rozvojovému programu pro vedení základních a středních škol a budujte ve své škole prostředí, kde se každé dítě učí naplno a s radostí. Přihlášky do nového běhu dvouletého programu plného inspirace přijímáme do 1. dubna 2022.
PŘIHLÁŠKA
Vaše škola ve společnosti inovativních škol Do programu pro vedení škol se celkem zapojilo již 63 škol z České republiky a 2 školy ze Slovenska. Absolventi prvního běhu pokračují ve sdílení a vzájemné odborné podpoře v komunitě pedagogických lídrů. Všichni se společně učí, jak ve školách tvořit prostředí podporující učení všech dětí. Zažijte 350 hodin rozvoje v průběhu dvou let Program je akreditovaný v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) a je zaměřen na rozvoj pedagogického leadershipu a budování kultury profesního učení s důrazem na sdílení zkušeností. 
Co vám program přinese?
| Zažijete sdílení v bezpečné komunitě lidí, kteří vám rozumějí
| Načerpáte znalosti od špičkových lektorů.
| Podpoříte spolupráci v rámci vedení školy.
| Získáte cílenou individuální podporu.
| Naučíte se budovat zdravou kulturu školy.
| Poznáte inspirativní školy na stážích a exkurzích.
VÍCE O PROGRAMU
Jak se přihlásit Přihlašovat se můžete až do 1. dubna 2022. Pokud to stihnete do 4. března, získáte slevu na školném ve výši 3 000 Kč/osoba/rok.
Ochutnejte kousek programu Zajímá vás, jak probíhají výukové bloky a jak jsou témata předávána účastníkům programu? Vlastnímu zážitku se nic nevyrovná. Připojte se na online ochutnávku programu a zažijte atmosféru vzdělávacích setkání s našimi průvodci. Uvidíte ukázku na téma „Jak budovat ve škole kulturu podporující učení?”.  Na online ochutnávce se dozvíte také užitečné informace o programu Ředitel naživo a prostor bude i na zodpovězení vašich dotazů. Svou účast potvrďte v registračním formuláři.
Chcete se dozvědět více? Setkejte se s organizátory, průvodci i absolventy programu a zeptejte na vše, co vás o programu zajímá.  Těšíme se vás na informační setkání v jednom z následujících termínů:
1. online informační setkání 15. 2. 2022 v 18:00 hod.
2. online informační setkání 17. 3. 2022 v 18:00 hod. Svou účast na informačním setkání potvrďte na našem webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram