Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Přihlašte se do soutěže Středoškolák roku 2023

10. 04. 2023 - Aneta Havránková

Středoškolák roku je největší soutěž v mimoškolních aktivitách v ČR. Je určena pro aktivní a talentované středoškoláky s velkým množstvím koníčků, jimiž pozitivně ovlivňují společnost. Pokud se rozhodnete do soutěže zapojit, tak získáte spoustu znalostí a kontaktů.

Soutěž se pořádá již od roku 2015 a jejím cílem je oceňovat aktivní středoškoláky, kteří na sobě pracují a tvoří hodnoty pro celou společnost. Cílem celé akce je propojit mladé pozitivně smýšlející lidi, kteří společně vytvoří komunitu a přátelství mladých lidí, jež má co nabídnout světu i sama sobě.

Do soutěže se může přihlásit každý středoškolák bez věkového omězení. Podání přihlášky je možné až do 7. května 2023. V rámci přihlašovacího procesu pak vyplníte svůj medailonek, popíšete tři vaše největší zájmy. Dále pak vyplníte a popíšete všechny mimoškolní aktivity a kliknete na odeslání.

A proč se vlastně přihlásit? Poznáte stejně aktivní lidi jako jste vy. Mnoho účastníků navíc již aktivně podniká a může vás inspirovat. Všichni jsou navíc plní nápadů a někteří soutěžící hledají parťáky, s kterými by se pustili do dalších projektů. Kromě soutěžících se pak setkáte s mnoha inspirativními lidmi z těch nejrůznějších oborů, a jak už víme, kontakty jsou jednou z nejdůlěžitějších věcí v životě.

Zdroj: https://stredoskolakroku.cz/

Účast v soutěži pro vás může být zajímavá i v případě, pokud pracujete na nějakém větším projektu a rádi byste ho zviditelnili. Na akcích se totiž budou nacházet přední česká média. Takovou třešničkou na dortu jsou pak hodnotné ceny, které můžete vyhrát.

Co se v rámci soutěže hodnotí?

  1. Počet a rozsah mimoškolních aktivit
  2. Dílčí úspěchy a vynaložené úsili
  3. Pestrost aktivit
  4. Schopnost sebereprezentace

Konference Free Spirit

Pro všechny přihlášené se 29. dubna v Next Zone na Smíchovské střední průmyslové škole koná konference s názvem Free Spirit. Jedná se o networkingovou konferenci, na které vystoupí bývalí finalisté soutěže Středoškolák roku. Budou zde sdílet své neobyčejné životní příběhy a bavit se o průběhu soutěže. Chybět nebudou ani vzácní hosté, kteří budou všem účastníkům předávat své bohaté zkušenosti. Free Spirit je skvělou možností k seznámení se nejen s finalisty a konceptem soutěže Středoškolák roku, ale i s aktivními středoškoláky z celé České republiky.

Zdroj: https://stredoskolakroku.cz/

TOP25 A TOP100

Na konci května pak bude vyhlášeno TOP25 finalistů soutěže, kteří budou pozvaní do Jizerských hor, kde proběhne víkend plný seznamování, networkingu, zábavy a výprav do přírody. Jak stojí na stránkách soutěže: "Víkend na chatě slouží finalistům z celé republiky, aby se mezi sebou poznali a navázali nejen pevná přátelství, ale v mnoha případech třeba i vzájemnou spolupráci na svých projektech."

Zdroj: https://stredoskolakroku.cz/

V zapomnění nepřijde ale ani TOP100 finalistů soutěže, pro které je 22. – 23. června připravena Akademie TOP100. Jedná se o vzdělávací akci navrženou na míru těm nejaktivnějším středoškolákům z celého Česka. Ti se na začátku léta sejdou a v konferenčních prostorách pro ně bude připraven bohatý program. Chybět nebudou workshopy, semináře ani přednášky předních českých osobností nebo debaty na aktuální společenská témata. V rámci Akademie se bude hovořit o soft skills, prezentačních dovednostech, managementu či finanční a digitální gramotnosti.

Zdroj: https://stredoskolakroku.cz/

Celá soutěž pak bude zakončena slavnostním večerem, který se bude konat 23. června v rámci Akademie TOP100. V rámci večera budou vyhlášeni absolutní vítězové soutěže, kterým budou předány hodnotné ceny. Celý večer pak završí slavnostní raut. Na finalisty čekají stipendia na univerzity, voucher na cestování, členství v coworkingové kanceláři či třeba tablet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram