Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Pražský Barcamp: Jak být profi i pro středoškoláky.

02. 05. 2023 - Redakce

Otevřený formát komunitní konference Barcamp sklízí v Čechách úspěch hned v několika městech a často se zaměřuje na IT nebo marketing. V Praze je jako jediná celá akce zaměřená na středoškoláky a absolventy s hlavním mottem: praxe a příběhy pro mladé.

V čem spočívá originalita formátu?

Účastníci si sami volí obsah, tedy mezi vypsanými přednáškami, kde vítězné přednášky jsou známy od 4. dubna 2023 zde.

Pražský organizační tým dobrovolníků podřizuje celý obsah zcela potřebám středoškoláků a absolventů: neformální prostředí, živé vysílání, oslovování motivačních řečníků a peer to peer prvek, záznam přednášek a vstup zcela zdarma.

Pošlete své studenty (i učitele) na akci, kde networking, poznání a inspirace hrají prim (www.prazskybarcamp.cz) a to dne 29. 4. od 9–18 h v Praze v Holešovicích (Elpida, Jankovcova 1587).

Cílem je ukázat studentům, co po škole, skrze osobní příběhy.

Nejde o veletrh škol ani firem. Barcamp bude pro mladé, kteří potřebují inspiraci, odpovědi a rozhled, jak efektivně studovat, najít si dobrou praxi/stáž a kam zamířit po studiu. Nabízí určitou formu karierního poradenství a propojovaní světů práce, školy a zábavy. Pořádá jej organizace Cetas z.s., a to již po deváté.

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram