Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Noc vzdělávání 2021

26. 03. 2021 - Pražský inovační institut

Po roční pauze se vrací Noc vzdělávání. Jedna noc, pět fakult, desítky lektorů, stovky návštěvníků, tisíce inspirativních slov a myšlenek, milionová atmosféra! Loni zasáhla pandemie koronaviru a akce byla odložena. Letos se opět můžete těšit na další ročník tohoto ojedinělého vzdělávacího počinu, který připravily pobočky Otevřena z Prahy, Brna, Plzně, Českých Budějovic, Hradce Králové a Olomouce. 

Noc vzdělávání 2021 se tentokrát přenese do online prostředí, ve kterém na vás ve středu 7. dubna 2021 od 17 hodin budou čekat zajímavé besedy, přednášky a workshopy.

Nenechte si tuto akci ujít a přijďte s námi vytvořit nezapomenutelnou atmosféru.

Pro více informací sledujte událost Noc vzdělávání 2021 na Facebooku. Budete se moct připojit do živých diskuzí, vstoupit do prostoru, v němž poznáte lidi, kteří jsou na stejné vlně. 

Čekají vás debaty, do kterých se opravdu “ponoříte”. Těšit se můžete například na didaktický rozbor filmu Fakjů pane učiteli nebo na diskuzi o využití filmu Madagaskar v hodinách zeměpisu. 

Rezervaci místa provedete zde>>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram