Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Netradiční sporty: Kam za nimi v Praze zajít?

05. 11. 2023 - Babeta Frischmannová

Máte rádi sport? Zkuste si zpestřit program něčím novým! V tomto článku najdete několik netradičních sportů, které si můžete vyzkoušet v blízkosti centra Prahy. 

Lukostřelba 

Láká vás střílení z luku? Střelecký ostrov je pro to jako dělaný, a to nejen díky svému jménu, ale hlavně zásluhou lukostřeleckému oddílu SK Start Praha, který tu mimo jiné nabízí i kurzy lukostřelby pro veřejnost! Úvodní hodinu s lektoským dozorem včetně pronájmu luku a šípů tu můžete absolvovat celkem za 300 korun na osobu.  

Zdroj: SK Start Praha 

Minigolf

Minigolf si můžete za každého počasí vyzkoušet například v areálu obchodního domu Kotva na Náměstí Republiky. Ve třetím patře je totiž umístěno profesionální indoorové minigolfové hřiště, kde si můžete užít zábavy hned s 18 jamkami. Děti a studenty to vyjde na 129 korun, dospělé na 159 korun. 

Zdroj: Mini golf park 

Lezení

Znáte lezeckou stěnu jen z dětských hřišť? Zkuste si zalézt na pořádné v lezeckém centru SMÍCHOFF! Najdete tam 300 různých lezeckých cest, kterými se můžete prošplhat do výšky až 16 metrů, a to buď sami, nebo v rámci kurzů. Cena jednorázového vstupu se liší podle denní doby, na ceník se můžete podívat zde

Zdroj: SMÍCHOFF

Skákání

Chcete se pořádně „vybít“? Skočte na metro B a zajeďte si do zličínského JumpParku, kde na vás čeká přes 400 metrů čtverečních trampolín! Na hodinu si tam zaskáčete za 290 korun na osobu, z kapacitních důvodů je ale potřeba zarezervovat si čas předem online.  

Zdroj: JumpPark Zličín 

DiscGolf

DiscGolf, sport založený na strefování se diskem do určených jamek, se v Česku stává stále populárnějším. Můžete si ho totiž zahrát třeba v rámci procházky, a to často úplně zdarma. V Praze najdete discgolfové hřistě například v parku Ladronka na Praze 6. Jediné, co pro hru potřebujete, je vlastní disk. 

Zdroj: DiscGolfPark

Zdroj úvodního obrázku: SMÍCHOFF / Propagační materiál

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram