Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Nadace České spořitelny ocení hybatele změn ve školství

23. 03. 2021 - Pražský inovační institut

Poprvé netradiční on-line formou se v úterý 23. března od 16 hodin uskuteční další ročník Cen Nadace České spořitelny. Vítěze, který nejvíce v uplynulém roce přispěl ke změnám v oblasti vzdělávání, vyhlásí moderátorka akce Daniela Písařovicová. Na akci vystoupí i ústřední školní inspektor Tomáš Zatloukal.

Rok 2020 celou společnost postavil před výzvu, kterou nečekala, způsobil rány, které se budou ještě dlouho hojit, ale také otevřel nové příležitosti. Udílením cen Nadace ČS chceme ocenit osobnosti a organizace, které dokázaly na novou situaci zareagovat a sehrály důležitou roli při řešení přechodu škol na distanční výuku a také těm, kteří pomáhají snižovat nerovnosti v českém vzdělávacím systému, které současná situace ještě více prohloubila,“ řekl Ondřej Zapletal, ředitel Nadace České spořitelny.

Hosty budou vítězové Global Teacher Prize Czech Republic Štěpánka Baierlová a Václav Fiala, předsedkyně ČOSIV – České odborné společnosti pro inkluzivní vzdělávání Klára Laurenčíková, ministr školství Robert Plaga, předseda představenstva České spořitelny Tomáš Salomon, dále pak předseda správní rady nadace Ondřej Pohanka, a ředitel nadace Ondřej Zapletal.

Kdo bude vítězem ceny v netradičním školním roce? Přímý přenos můžete sledovat na stránkách Ceny Nadace České spořitelny nebo na Facebooku Nadace České spořitelny. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram