Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Webinář Umělá inteligence pro pedagogy

29. 05. 2023 - Magistrát hl.m. Prahy

Konec školního roku se blíží, a v něm v mnoha oblastech rezonovalo téma umělé inteligence. Není to nic, čeho bychom se museli bát, většina z nás využívá prvky umělé inteligence již dlouho – ať již ve vašich telefonech nebo aplikacích na počítači.  

Ve spolupráci se společností Microsoft vám ukážeme, jak tyto nástroje v praxi učitele využívat, protože umělá inteligence je již dnes jedním z hlavních témat rozvoje vzdělávání. Ať se jedná o tvorbu dokumentů, testů a kvízů, personalizované výuky nebo boření jazykových bariér – to je jen několik z mála dostupných příkladů, kde vám může umělá inteligence pomoct. Ostatně většina studentů umělou inteligenci používá již dnes, tak proč ji nezačít používat také? 

Zdarma dostupný online webinář se bude konat 12. 6. 2023 od 14:00, bude trvat cca 1 hodinu a bude z něj pořízen záznam. Stačí se v čase události připojit na aka.ms/aiproucitele, tyto informace najdete i v přiložené pozvánce.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram