Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Stáže pro středoškoláky na Akademii věd ČR

14. 11. 2022 - Magistrát hl.m. Prahy

I letos Otevřená věda umožní talentovaným studentům a studentkám, aby se přihlásili na roční vědeckou stáž v Akademii věd ČR. Letos jsme na našich pracovištích přivítali více než 200 stážistů z celého Česka – v roce 2023 počítáme s podobně velkým zájmem.

Zájemci mohou vybírat z více než 120 stáží, které 37 ústavů Akademie věd ČR nabízí v nejrůznějších vědních oblastech — od humanitních a společenských oborů se zaměřením na literaturu, archeologii či právo až po biologii, fyziku, chemii nebo medicínu a další. Vědě a poznávání meze neklademe, a tak adepty a adeptky bádání čekají v největší výzkumné instituci opravdu nápadité stáže. Zapojí se do skutečného výzkumu, poznají vědu přímo na „místě činu“ a získají zkušenosti a znalosti, které jim pomohou v osobním růstu a možná i v budoucí kariéře.

Zájemci se mohou hlásit na www.otevrenaveda.cz, kde najdou i přehled vypsaných stáží pro následující rok, až do 30. listopadu 2022. Stačí, když si vytvoří profil a přihlásí na stáž, která je zaujme. Stáže nabízíme na našich pracovištích po celé České republice – naživo i on-line.

Pomozte nám najít další generaci vědců a vědkyň, sledujte Otevřenou vědu na našich sociálních sítích:

www.facebook.com/otevrenaveda

www.instagram.com/otevrenaveda

Tým Otevřené vědy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram