Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Postup v případě žádosti o vydání zápisového lístku na MHMP

13. 03. 2023 - Magistrát hl.m. Prahy

Vydání zápisového lístku na počkání, na základě předložené žádosti (pro uchazeče s trvalým pobytem na území hl. m. Prahy), je možné uskutečnit v přízemí budovy MHMP, Jungmannova 35/29, Praha 1, na přepážce č. 43 v úřední hodiny.

Žádosti o vydání zápisového lístku je možné také podávat prostřednictvím doručovatele poštovních služeb na adresu: Odboru školství, mládeže a sportu, Magistrát hlavního města Prahy, Jungmannova 35/29, 110 00 Praha 1. Dále je možné doručit žádost osobně do podatelny na výše uvedené adrese v provozní době Po, St 8 až 18 h; Út, Čt 8 až 15 h, Pá 8 až 11 h. Uchazečům (nebo zákonným zástupcům nezletilých uchazečů) s místem trvalého pobytu v hlavním městě Praze bude zápisový lístek následně odesílán prostřednictvím doručovatele poštovních služeb, na adresu trvalého bydliště, případně na uvedenou kontaktní adresu.

Uchazeč, který je žákem základní školy, obdrží zápisový lístek v této základní škole (a to i v případě vydání náhradního zápisového lístku nebo na přijetí na víceleté gymnázium).

Úřední hodiny MHMP, budovy Jungmannova 35/29, Praha 1:

Po 8.00 – 18.00 hod

St 8.00 – 18.00 hod

žádost o vydání prvního zápisového lístku

žádost o vydání náhradního zápisového lístku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram