Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Kraj pro bezpečný internet - blížící se konec soutěže!

19. 01. 2023 - Magistrát hl.m. Prahy

Žáci škol na území hl. m. Prahy mají stále možnost zapojit se do soutěžního kvízu v projektu Kraje pro bezpečná internet, který je určen pro žáky a studenty základních a středních škol. Tématem soutěže je jako každý rok bezpečné chování v prostředí internetu při využívání informačních a komunikačních technologií. Žáci a studenti si mohou na webových stránkách www.kpbi.cz nejdříve prostudovat e-learningové kurzy a krátké videospoty na stále aktuálnější téma bezpečného chování na internetu. Jako v předchozích letech jsou kurzy doplněny soutěžním kvízem o věcné ceny od společnosti Microsoft s.r.o. a GORDIC.

Soutěžní on-line kvíze končí 28. února 2023 Žáci a studenti se mohou také zapojit do náročnějšího Kvízu PLUS, který je určen zkušenějším a zvídavějším studentům. Soutěžící se do něj dostanou po absolvování soutěžního kvízu. I zde mohou úspěšní studenti získat hodnotné ceny. Každý měsíc také probíhá losování o hodnotné ceny z úspěšných řešitelů soutěžního kvízu.

Je nezbytné, aby si žáci vytvořili novou registraci, přestože se do soutěžního kvízu zapojili v minulých ročnících.
V souvislosti s nařízením GDPR je u žáků mladších 16 let vyžadován souhlas rodičů se zpracováním osobních údajů. Žáci/ studenti musí při registraci zadat kontaktní údaje na jednoho z rodičů (telefon či e-mail). Pokud rodiče souhlas do 48 hod. udělí, bude soutěžící zařazen do slosování o hodnotné ceny, pokud ne, bude jeho registrace smazána a nebude moci být zařazen do slosování o hodnotné ceny. Přechodnou dobu 48 hod jsme zvolili proto, aby se děti mohly do kvízu zaregistrovat během výuky. Prosím o předání informací o projektu, e-learningových lekcích a soutěžním kvízu Kraje pro bezpečný internet učitelům, kteří se touto oblastí při výuce zabývají a o vyvěšení informačního plakátu ve třídách či chodbách vaší školy. Hl. m. Praha v tomto roce opět vyhlásila soutěž škol. Školy s největším počtem úspěšných absolventů soutěžního kvízu získají hodnotné poukázky pro nákup předmětů dle vlastního výběru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram