Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Jste hudebně nadaní? Ukažte svůj talent v soutěži Chci tě slyšet!

27. 05. 2021 - Pražský inovační institut

Baví vás zpěv, nebo hrajete na hudební nástroj? Pošlete ukázku do soutěže Chci tě slyšet! Děti z hudebních oborů základních uměleckých škol nebo prostě jen děti, které mají na hudbu talent, nemohly dlouhé měsíce své nadání předvádět. Známá česká zpěvačka Radka Fišarová proto oslovila kolegy a přátele, kteří jsou profesionály ve svých oborech a žánrech. Společně chtějí vyzvat všechny hudebně nadané děti ke zpěvu nebo hře na hudební nástroj, aby ukázaly, jaký mají talent. Vítězové se stanou jejich kolegy a společně natočí novou píseň. Přihlásit se je možné do 31. května na webových stránkách soutěže.

„Říká se: „Co Čech, to muzikant!“ A já v posledních měsících nemohu přeslechnout to ticho. Myslím, že se již příliš dlouho schovávají hudební talenty, začínající zpěváci a mladí hudebníci před svými diváky a posluchači. Přitom hudba a prožitek z ní rostou právě sdílením! Vím, že děti, které milují hudbu jako já a moji kolegové, nyní nemají možnost předvést, na čem pilně pracují, nemají možnost koncertovat, rozdávat radost a možná i trochu pochybují, zda jejich talent, um a snaha někoho zajímají. Velmi nám všem záleží na tom, aby vyrostla nová generace skvělých hudebníků! Chceme Vás slyšet!“ říká Radka Fišarová, zpěvačka a autorka soutěže.

Soutěž je určena všem hudebně nadaným dětem ze základních škol a nižších stupňů víceletých gymnázií (prima, sekunda, tercie, kvarta). Nezáleží na tom, jestli děti chodí do základní umělecké školy, nebo jsou samouci.

Dne 31. května 2021 bude zveřejněno 25 finalistů. Zároveň organizátoři soutěže zveřejní detaily, jak zasílat hlasovací SMS do Divácké kategorie. Adepty na vítěze této kategorie budete moci vybírat od 1. do 20. června 2021. Účastníci mohou oslovit své kamarády, nebo spolužáky, ať jim pošlou svůj hlas.

Finále s vyhlášením vítězů se uskuteční 21. června 2021 na Mezinárodní den hudby, v případě dobré epidemické situace se uskuteční finále prezenční formou a děti budou moci poznat porotce a patrony soutěže. Vítěze bude také představen na webových stránkách soutěže.

Fotografie od uživatele cottonbro ze služby Pexels

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram