Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Je důležité, aby škola umožnila studentům podílet se na jejím chodu

19. 02. 2021 - Patrik Vodrážka

Do budoucna bych se ráda věnovala sociálním otázkám a neziskovému sektoru, kde věřím, že mi budou obě školy přínosem, říká studentka práva a politologie Kateřina Adámková. V rozhovoru se zmiňuje o tom, jaké to je studovat najednou dvě školy a proč se nevybrala pro studium zahraniční školu, i když si vyzkoušela stáž na univerzitě v Cambridge.

Při studiích na gymnáziu se věnovala také debatě, dvakrát se zúčastnila mistrovství světa jako debatér a jednou jako rozhodčí. Která země ji nejvíce zaujala? A jak má vypadat správná debata a co by poradila jako rozhodčí například politikům?

Kateřina byla také členkou předsednictva Středoškolské unie. „Studenti naštěstí získávají mnohem větší prostor k tomu říci, jak by mělo vypadat jejich vzdělávání,“ zmiňuje v rozhovoru. Co je cílem této unie? A co je podle ní na střední škole nejdůležitější a kdy ona sama si vybrala svoji budoucí školu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram