Cookie Consent by Free Privacy Policy website

EDU WEEK 2023 se blíží

29. 06. 2023 - Redakce

Ve dnech 29. - 31. srpna se uskuteční již třetí ročník akce EDU WEEK. Akce plná vzdělávacích workshopů a webinářů, které jsou určené pedagogům všech typů škol a vzdělávacích institucí i všem dalším zájemcům nejen z oblasti vzdělávání. Prezenční workshopy proběhnou v regionech Mladoboleslavska, Vrchlabska a Rychnovska, online webináře se uskuteční napříč celou republikou.  

Program bude letos zaměřen na mediální vzdělávání, storytelling ve výuce i v životě, zdravé užívání sociálních sítí, digitální kompetence nebo na posilování psychické odolnosti jedince.  

Na koho se můžete těšit?

Přednášet bude například Milan Brunclík – novinář, redaktor zpravodajství České televize, Michaela Šimáčková z Replug.me, psycholožka Simona Hoskovcová nebo Jan Kubíček z Jeden svět na školách. 

Akce je pro účastníky zdarma, pořádá ji společně Škoda Auto Vysoká škola, Střední odborné učiliště strojírenské Škoda Auto a Nadační fond Škoda Auto. V loňském roce se zúčastnilo celkem 568 účastníků z více jak 80 institucí. Těší nás pozitivní ohlasy, ve kterých nejčastěji rezonuje sdílení zkušeností, praktické rady a konkrétní ukázky od lektora i kolegů a celkově ujištění se v roli pedagoga před začátkem nového školního roku! 

Více informací ohledně programu a registrací naleznete zde:  https://sway.office.com/3YVROjf3obsATtAD?ref=Link

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram