Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Mládež kraji: Rozjeď svůj projekt díky finanční podpoře a mentoringu. Lhůta pro podávání přihlášek končí již brzy

29. 03. 2024 - Jiří Sejkora

Ve středu 10.4. končí lhůta pro podávání přihlášek v rámci programu Mládež kraji. Jeho posláním je podpořit mladé lidi v jejich aktivitě, nápadech a chuti zlepšovat své okolí, a to jak metodicky, tak i finančně.

Mládež kraji nabízí finanční podporu 5 000 – 30 000 Kč na vybrané projekty mládeže. Je potřeba mít nosný nápad a nejméně tříčlenný tým. Na realizaci projektu mají soutěžící čas až do října 2024. Nejméně jeden z týmu se musí zúčastnit alespoň jedné ze vzdělávacích přednášek organizovaných v rámci této iniciativy. Týmy poté projdou výběrem poroty a vítězné projekty obdrží nejen finanční, ale i mentoringovou podporu.

Poslední přednáška, které se mohou soutěžící zúčastnit, se koná 5. dubna od 17.00 hodin na Senovážném náměstí 977/24. Přihlašovat se lze zde,

Před samotnou registrací je také nutné domluvit si osobní konzultaci s některým z členů koordinačního týmu, učinit tak možné prostřednictvím e-mailu rdmp@rdmp.cz nebo telefonicky na čísle 724 736 215.

Termín pro registraci projektů se z původního data 31.3. posouvá na 10. 4.. Do tohoto dne je možné absolvovat konzultaci a registrovat své projekty, konkrétně na tomto odkazu.

Registrováno! Co teď?

Informace o postupujících projektech bude zveřejněna 12. dubna, 26. dubna pak proběhne konference – prezentace všech záměrů před porotou. Ta podle vlastních kritérií rozhodne o konkrétní podpoře daným projektům.

Veškeré další informace jsou k nalezení na webových stránkách praha.mladezkraji.cz, případně je možné kontaktovat koordinátora přímo z RDMP: jakub.sotl@rdmp.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram