Cookie Consent by Free Privacy Policy website Ve středu 14. 12. vás od 16.00 – 18.00 hod. zveme do Kampusu Hybernská na networking učitelů ZŠ, SŠ a těch, kteří mají zájem o oblast podnikavosti ve výuce. Čeká nás neformální setkání, kde si chceme hlavně předat své zkušenosti z této oblast a potkat se v předvánočním čase. Součástí setkání bude od 17.45 hod. i prohlídka nového prostoru Didaktikon, který slouží učitelům a žákům i žákyním základních a středních škol k objevování, experimentování a učení se hrou. Více zde: https://didaktikon.cz/DIDAKT-1.html Registrace na network: https://forms.gle/Qj7vYagyhS92GXqx6 Více informací o programu najdete na Facebooku zde.
Datum: 14. 12. 2022
Čas: 16:00 - 18:00

Pojďte se sejít a nasdílet, jak se vám daří a co v současné době řešíte v rámci podnikavosti. Načerpejte předvánoční náladu a a inspiraci v tématu, které rezonuje v oblasti vzdělávání! Nejlepším místem je ... Kampus Hybernská.

Ve středu 14. 12. vás od 16.00 – 18.00 hod. zveme do Kampusu Hybernská na networking učitelů ZŠ, SŠ a těch, kteří mají zájem o oblast podnikavosti ve výuce. Čeká nás neformální setkání, kde si chceme hlavně předat své zkušenosti z této oblast a potkat se v předvánočním čase.

Součástí setkání bude od 17.45 hod. i prohlídka nového prostoru Didaktikon, který slouží učitelům a žákům i žákyním základních a středních škol k objevování, experimentování a učení se hrou. Více zde: https://didaktikon.cz/DIDAKT-1.html

Registrace na network: https://forms.gle/Qj7vYagyhS92GXqx6

Více informací o programu najdete na Facebooku zde.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram