Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Rádi bychom vás pozvali na online přenos celodenní konference FutureEdu: Budoucnost vzdělávání v digitální době, která se koná 15. 9. 2021.

Mezi již potvrzené keynote speakery patří  pražský primátor Zdeněk Hřib, pražský radní pro školství Vít Šimral, dále pak Salman Khan, zakladatel Khan Academy, ministr školství Robert Plaga či Andreas Schleicher z OECD. Nově také i Tammy Westergard na téma Institucionální hacking vzdělávání, jakou roli v systému mohou hrát knihovny. Další potvrzení řečníci jsou například ústřední školní inspektor Tomáš Zatloukal, Barbora Bühnová z Czechitas, Julia Szymanska z Avastu, sociolog Daniel Prokop, věděc a politický poradce Daniel Munich či Ondřej Neumajer z projektu Učitel naživo a NPI.

Veškeré informace o konferenci jsou na stránkách akce futureedu.cz. Naleznete zde například detailní program konference či naše řečníky a to, co jsou podle nich největší výzvy českého školství. 

Registrujte se

Zde naleznete odkaz na registraci na online přenos konference. Odkaz na stream bude zaslán všem registrovaným den před akcí, případně bude k nalezení i na stránkách futureedu.cz. Doufáme, že se toto téma dostane mezi co nejvíce lidí, proto je online účast na konferenci zdarma

Odborná konference si klade za cíl přispět k definici vize českého vzdělávacího systému. Jejím obsahem bude sdílení lokální dobré praxe, příkladů řešení definovaných výzev, diskuse mezi klíčovými institucionálními a státními stakeholdery a debata o světových trendech ve vzdělávání. 

Akci spoluorganizují Opero s.r.o., Pražský Inovační Institut, Aspen Institute, Otevřeno, z. s a Institut pro politiku a společnost. Akce se koná pod záštitou MŠMT a primátora hl. m. Prahy. 

Hlavními partnery akce jsou  Hlavní město Praha a T-mobile, partner akce je Nadace České spořitelny.

V případě dotazů kontaktujte Evu Šálkovou, event manažerku akce na eva.salkova@opero.cz.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram