Cookie Consent by Free Privacy Policy website

WocaBee je aplikace, která studentům pomáhá s učením cizích jazyků. V této online aplikaci si žáci a studenti pod vedením svých pedagogů mohou prohlubovat slovní zásobu a nadále se zdokonalovat v cizím jazyce. Aplikace používá umělou inteligenci a k jejímu vylepšování dochází na základě zpětné vazby jejích uživatelů. Na konec léta si její tvůrci připravili dva bezplatné webináře pro učitele cizích jazyků. Za jejich absolvování mohou absolventi získat certifikát.

První z webinářů se uskuteční 24. srpna od 18 hodin s názvem Hry a interaktivní metody na hodinách cizích jazyků. Hlavním hostem bude Bronislav Sobotka, nadšený angličtinář a popularizátor výuky angličtiny.

Druhý seminář pořádá aplikace WocaBee poslední prázdninový den 31. srpna od 18 hodin. Jeho název je Cizí jazyk formou her a zábavného procvičování s WocaBee.

Obou akcí se zúčastní jako host také autor aplikace WocaBee Michal Ošvát. Zaujaly vás tyto webináře? Přihlásit se můžete zde.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram