Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zajímavé rozhovory z konference FutureEdu najdete na našem youtube

14. 10. 2021 - Martina Podškubková

Zkušenosti uplynulého roku pomohly znovu a z jiné perspektivy nasvítit některá dlouhodobá témata a výzvy českého vzdělávacího systému. Mají všichni studenti přístup ke kvalitnímu vzdělávání? Připravují naše školy lidi na život v digitální době, s jejími výhodami i riziky? Mají pedagogové i studenti možnost a potřebu se vzdělávat celoživotně? Jak má vypadat škola a výuka v době úplné dostupnosti informací? To byly otázky, na které hledali odpovědi řečníci konference FutureEdu, která se uskutečnila 15. září. Nestihli jste ji? Záznam celé konference si můžete pustit zde:

Kromě záznamu celé konference připravili studenti Mediálního domu Preslova několik zajímavých rozhovorů přímo na místě. Na youtube kanálu Praha školská najdete například rozhovor se sociologem Danielem Prokopem, pražským radním pro oblast školství Vítem Šimralem, americkou knihovnicí Tammy Westergaardovou nebo Petrem Jonákem ze společnosti T-mobile. Pustit si je můžete zde:

https://www.youtube.com/channel/UClOvgh0v35yA67QwobHJvRQ/videos

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram