Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Rádi běháte? A už jste někdy běželi v tubusu metra? Netradiční běh Prahou, takzvaný Běh metropole, spolupořádaný Městskou částí Praha 14 se uskuteční 1. července ve večerních hodinách. Závod odstartuje v půl deváté večer a trasa je dlouhá 5,2 km. Poběží se v tubusu metra mezi zastávkami Rajská zahrada a Černý Most.

Prezence bude od 19.30 do 20.15 na GPS 50.1069689N, 14.5612969E (metro Rajská zahrada).

BĚH METROPOLE je seriál veřejných běžeckých závodů po městských částech Prahy, kdy základní myšlenkou a cílem je podpořit zdravý životní styl pražanů všech věkových kategorií a podnítit sounáležitost závodníků – občanů ke své městské části.

Prioritou seriálu je soutěživost mezi pražskými městskými částmi o nejsportovnější – nejpohyblivější městskou část.

Každý účastník závodu od dětí po seniory i handicapované reprezentuje svou městskou část dle místa svého trvalého bydliště a svým startem v závodu přináší své městské části bod. Součet všech bodů ze všech závodů dané městské časti na konci seriálu určí pořadí městských částí Prahy a nejsportovnější městskou část Prahy.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram