Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Vzdělávání dětí a žáků z Ukrajiny v Praze - informační linka

15. 03. 2022 - Magistrát hl.m. Prahy

Odbor školství, mládeže a sportu MHMP zřídil pro soustředění požadavků a informací k možnostem vzdělávání dětí a žáků přicházejících z Ukrajiny samostatnou telefonní linku a také emailovou adresu. Na telefon +420236005901 a zejména pak na emailovou adresu skoly@praha.eu se mohou obracet lidé, školy a další instituce se svými dotazy k možnostem vzdělávání ukrajinských dětí a žáků v pražských mateřských, základních a středních školách. Došlé podněty a dotazy budou vyřizovány odborem školství, mládeže a sportu MHMP ve spolupráci s dalšími institucemi, které mohou poskytnout relevantní pomoc a informace.

INFORMAČNÍ LINKA:

Telefony: +420 236 00 5901, +420 236 00 5903 - v provozu od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00

Email: skoly@praha.eu - v provozu bez omezení, vyřizování došlých zpráv bude realizováno postupně, případně s ohledem na jejich naléhavost.

Webové stránky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT): https://www.edu.cz/ukrajina/, jehož součástí je také sekce FAQ, kde naleznete otázky a odpovědi na konkrétní případy, je zde odkaz i na stránky v ukrajinském jazyce.

Portál podpory pedagogických pracovníků vzdělávajících děti/žáky cizince Národního pedagogického institutu ČR.

Ke stažení:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram