Ve spolupráci s kinem BIO | OKO je pro děti ukrajinských uprchlíků připravený dětský den s promítáním a hlídáním! V pátek 4. března od 10 hodin dopoledne se budou v kinosále na adrese Františka Křížka 15 promítat zdarma filmy s ovečkou Shaun, vybrané mimo jiné i z důvodu jejich jazykové bezbariérovosti. Máte- li ve svém okolí rodinu, která uprchla před válkou, dejte jim o akci vědět.


Akce je pořádána nejen proto, aby si rodiče mohli na chvíli oddychnout a bylo jim umožněno například vyřídit si potřebné věci, ale také proto, aby se děti mohly na chvíli myšlenkami odreagovat od hrůz války. 

Hlásit své děti na akci můžete prostřednictvím tohoto Google formuláře https://bit.ly/36MgLuB.  

Současně s tím se hledají dobrovolníci (ideálně hovořící ukrajinsky, avšak není to podmínkou), kteří by organizátorům s hlídáním dětí vypomohli. Dobrovolníci na hlídání dětí se mohou registrovat na následujícím odkazu https://bit.ly/35zmHXj.


Спільно з кінотеатром Bio Oko, ми приготували для дітей українських біженців дитячу програму. В п’ятницю, 4 березня о 10-тій годині в кінотеатрі за адресою Františka Křížka 460/15 відбудеться безкоштовний показ мультфільму Баранчик Шон. Програма мультфільму вибрана так, щоб діти не відчували мовних барєрів. Ми організовуємо цю акцію в першу чергу для того, щоб малеча трохи відпочила і на деякий час забула про тяжкості жорстокої війни. Ми подбаємо про Ваших дітей, доглянемо їх, а ви в цей час зможете відпочити і набрати трохи сил для майбутніх днів. Будь ласка, повідомте нас про участь за допомогою цієї форми Google  https://bit.ly/36MgLuB 

Водночас, шукаємо волонтерів (які володіють українською мовою, але не обовязково) https://bit.ly/35zmHXj, котрі б допомогли нам у догляді за дітьми.