Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Mají-li vaše děti problémy s některými češtinářskými jevy, nejste v tom sami, záludnosti našeho mateřského jazyka potrápí nejedno dítko školou povinné. Aby dětem ve své komunitní škole usnadnila tyto nesnáze, nazpívala Veronika Hajníková album, kde se věnuje vysvětlení těchto problematických jevů. Aby však album mohlo být vydáno, potřebuje autorka nasbírat přispěvatele, kteří následně získají její album s názvem Zrušme pětku z diktátu! Zpívaná čeština. Sbírka se koná v současnosti na platformě Hithit.

Album by mělo vyjít už na jaře tohoto roku. Sedmnáct písniček obsahuje všechno, co si musí děti v češtině zapamatovat. Najdete zde abecedu, samohlásky, tvrdé, měkké a obojetné souhlásky, pády, vzory a hlavně všechna vyjmenovaná slova, která bývají noční můrou nejednoho malého školáka.

Album může být nejen skvělou pomůckou pro prvostupňové učitele, ale také přínosným dárkem pro učitele na konci školního roku. Máte-li tedy doma malého školáčka, určitě jej vy nebo vaše třídní učitelka nebo učitel oceníte.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram