Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Rozvíjíme školu. Spolu

19. 01. 2022 - Pražský inovační institut

Klíčovou částí projektu iKAP II – Inovace ve vzdělávání je program určený vedoucím pracovníkům a ředitelům škol Rozvíjíme školu. Spolu (dříve Ředitelská akademie). Přinese do pražského školství rozvoj osobností – leaderů a jejich prostřednictvím i rozvoj škol. Jste ve vedení školy nebo někoho takového znáte? Čtěte dál.

Jste ve vedení školy (tedy nejen ředitel) a přemýšlíte, jak by se vám lépe pracovalo?

Jak rozvíjet sebe a vaši školu? Už na to nemusíte být sami. Máme pro vás připravený program, po jehož absolvování nebudete jen hasit aktuální problémy, ale budete mít dlouhodobou strategii. Stanete se silnými leadery, kteří dokáží stmelovat pedagogický sbor a vedou ke společné vizi.

Program je připraven ve dvou liniích, které se doplňují. První část je zaměřená na osobní rozvoj leadera, má šest modulů (celkem 9 dnů) a účastníci pracují ve skupinkách, na které pak navazuje individuální část: analýza osobního leadership stylu a koučování. Druhá část programu se týká rozvoje školy a podpoří vás v ní konzultanti – experti na oblast strategického managementu škol. Čekají vás dva moduly školení a pak společná práce s týmem ve vaší škole. 

Program přinese konkrétní změny - jak ve vašem pohledu na roli, kterou zastáváte, tak i konkrétní výstupy ve formě strategického a realizačního plánu. Výhodou je také provázaná komunita, ve které můžete sdílet a získávat zkušenosti kolegů. Zároveň budete mít k dispozici spolupracující tým facilitátorů, koučů a mentorů, kteří vám pomohou nalézt způsob, jak získané know-how převést do praxe. Celý program bude rozložen do období dvaceti měsíců skupinové i individuální práce. 

Vše je podpořeno z projektu iKAP II: Inovace ve vzdělávání, za program tedy nic neplatíte, vložíte jen svou chuť se rozvíjet a čas.

První skupiny devítidenního programu startují 24. 2., 7., 10. a 15. 3. 2022. Další pak v květnu a v září. 

 

Více informací najdete na webu, konkrétní termíny programu zde.  

Zavolejte či napište, kolegové se vám ozvou zpět. Kontakty>>

Tým iKAP

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram