Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Rostou děti jako dříví v lese? Přesvědčte se na 12. letní škole pro pedagogy lesních škol

24. 06. 2021 - Martina Podškubková

Popularita lesních mateřských školek roste a v některých školkách se na všechny děti nedostane a mají pořadníky na místa. V Praze je v provozu aktuálně 27 lesních školek a klubů. V letošním školním roce přibyla také první státní lesní školka, jejímž zřizovatelem je Praha 7. Asociace lesních mateřských škol pořádá pravidelně také letní školu pro všechny pedagogy, kterým les není cizí a rádi by do svých vzdělávacích plánů zahrnuli také prvky přírodní pedagogiky. Přijeďte se vzdělat v této problematice s nejlepšími odborníky.

Již 12. letní škola se uskuteční od 26. do 30. července v Ekocentru Loutí. Hlavním tématem Letní školy je otázka: Jaká je úloha dospělého v předškolním vzdělávání?

Pozvání letos přijal kromě zakladatelky první lesní školky v Německu Petry Jäger také pan Karl-Heinz Bittl z Norimberku, který se věnuje hodnotám ve vzdělávání a interkulturní výchově.

Část programu bude také streamována online. Více informací a přihlášku najdete na stránkách Asociace lesních mateřských škol.

Foto: zdroj lesnims.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram