Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Přihlaste se do 6. července na Mistrovství světa juniorů v piškvorkách

02. 07. 2021 - Martina Podškubková

Největší turnaj piškvorkové sezony, mistrovství světa juniorů v piškvorkách, se uskuteční od 17. do 19. července 2021 na Základní a mateřské škole Antonínská v Brně. Stejně jako v loňském létě se mohou "distančně" připojit hráči z celého světa, kteří se se svými zahraničními kolegy propojí online z hracího místa ve svém lokálním klubu.

Turnaj gomoku se uskuteční 17. až 19. července a předcházet mu bude turnaj v renju. Soutěžit se bude v jednotlivých věkových kategoriích rozdělených mezi ženy a muže. V každé kategorii bude odehrán turnaj na 9 kol (tzn. každý hrací den 3 kola) švýcarským systémem párování.

Česká federace piškovorek a renju mimobrněnským členům federace, kteří si budou zajišťovat placené ubytování v Brně, přispěje částkou až tisíc korun na náklady za ubytování.

Přihlašování je možné nejpozději do 6. července. Kapacity jsou ale omezené, takže pořadarelé doporučují se přihlásit co nejdříve. Chcete-li se sami zúčastnit (a chcete-li k tomu i ubytovací příspěvek), napište pořadatelům prostřednictvím facebooku nebo na e-mail martez1001@gmail.com.

Fotografie ze služby pexels.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram