Webový portál Praha školská přináší novinky ze světa školství už více než rok. Za dobu existence jsme vám přinesli už více než tisíc novinek ze světa školství a vzdělávání na území hlavního města. Nově je pro vás také v novém kabátu s novým logem. Od začátku se na tvorbě portálu podílí také studenti, i nové logo tvořil jeden z nich.

Přehled, kde všude najdete informace od nás, vám přinášíme v tomto článku.

Hlavní stránka: Kromě novinek zde najdete oficiální informace z odboru školství pražského magistrátu. Také nabízíme prostor mladým, aktivním studentům, kteří rádi píší a chtějí se v této dovednosti neustále zlepšovat. Jejich tvorbu najdete v sekci Studentské zpravodajství. Tým studentského zpravodajství čítá sedm aktivních mladých lidí z pražských středních a vysokých škol a témata, o kterých píší, jsou napříč všemi odvětvími od dopravy, školství po technologie.

Facebook: na facebookové stránce najdete tipy na zajímavé akce pro učitele, ředitele nebo rodiče, sdílíme zde pro vás také nejzajímavější články z hlavní stránky Prahy školské.

Linkedin a Twitter: najdete zde oficiální informace z magistrátního odboru školství.

Instagram: instagramový profil Prahy školské je další formou spolupráce s mladými studenty. Přehled zajímavostí a příležitostí pro aktivní mladé lidi pro vás tvoří právě oni sami – pražští studenti.

YouTube: natáčíme pro vás také zajímavá videa z akcí týkajících se oblasti školství a vzdělávání, rozhovory se zajímavými osobnostmi, jak studenty, tak jejich učiteli a řediteli.

Spotify: náš podcastový tým zve do studia zajímavé osobnosti z řad studentů a podcasty s nimi pravidelně přinášíme na našem profilu.