Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Podpořte projekt dětí z Horních Počernic, které chtějí zvelebit okolí své školy

07. 07. 2021 - Martina Podškubková

Děti ze Základní školy Stoliňská v pražských Horních Počernicích po nástupu do škol po dlouhotrvající distanční výuce nelenily a vymyslely společně projekt "Sázíme stromy na Chvalech". Jeho cílem je vysazení 10 nových stromů na území základní školy. Výsadbou stromů se zlepší kvalita prostředí obou školních hřišť, která jsou využívána jak žáky školy, tak v odpoledních hodinách i veřejností. Zároveň dojde ke zvýšení biodiverzity a zajistí se zdravější prostředí nejen pro žáky školy, ale také pro místní obyvatele a drobné ptactvo.

Projekt pomůže zajistit zdravější prostředí nejen pro žáky školy, ale také pro místní obyvatele a drobné ptactvo. Pokud i vás nadšení chvalských školáků oslovilo, podpořte je v hlasování. Pro hlasování je nutné zadat vaši e-mailovou adresu, na kterou vám bude zaslána výzva k potvrzení hlasování. Pro dokončení hlasování je nutné kliknout na odkaz uvedený v zaslaném e-mailu, jinak nebude váš hlas platný. Hlasovat můžete do 12. července 2021 (23:59:59).

Hlasovat můžete zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram