Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Národní plán doučování pokračuje i v novém roce

03. 01. 2022 - Martina Podškubková

Předchozí školní rok byl pro většinu dětí významně poznamenám pandemií koronaviru. V tom letošním sice školy zavřené nejsou, ale některé děti jsou často posílány do karantén, jiné zase těžko dohánějí látku, kterou s nimi učitelé nemohli dostatečně probrat. Ministerstvo školství proto na počátku současného školního roku přišlo s plánem na doučování žáků. Ten bude pokračovat i v roce 2022 a financován bude prostředky fondu Evropské unie – Next Generation EU. Máte-li k tomuto plánu dotazy, můžete se v úterý 4. ledna od 15 hodin připojit na online konferenci, která se bude novinkám v programu věnovat.

V živě streamované debatě na vaše dotazy budou odpovídat:

  • Jan Mušuta – ředitel odboru řízení a podpory regionálního školství, MŠMT
  • Zuzana Ramajzlová – odbor řízení a podpory regionálního školství, MŠMT

Diváci budou moci pokládat otázky do chatu, co půjde rovnou v živém vysílání, bude ihned zodpovězeno. Co se nestihne, zodpoví vám zástupci ministerstva školství zpětně písemně. Záznam z debaty bude k dispozici na stránkách doucovani.edu.cz. Na těch také najdete veškeré informace k podobě programu od ledna 2022.

Fotografie pochází od uživatele Caio ze služby Pexels

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram