Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Spolek Vraťme dětem úsměv, který už více než dva týdny pomáhá v Kongresovém centru v Praze dětem, které musely společně se svými maminkami, babičkami a dalšími členy rodiny uprchnout ze své rodné země, kde vypukl válečný konflikt, zveřejnil zajímavou výzvu pro všechny školní kolektivy. Namalujte dětem obrázek, přáníčko, připojte malý dáreček a spolek Vraťme dětem úsměv zajistí předání dětem přímo v Kongresovém centru.

"Dětem můžeme takto společně vrátit úsměv na tvář. Moc děkujeme všem, kteří se zapojí a pomohou nám přivítat děti více osobně a od srdce," říká zakladatelka celé iniciativy Vraťme dětem úsměv Martina Cibulková. Spolek vznikl tak, že právě Martina Cibulková si všimla dlouhé fronty postávajících rodičů s dětmi před cizineckou policií na pražském Žižkově a napadlo ji, že by dětem dlouhé čekání zpříjemnila. Přinesla proto křídy a dětem tak opravdu vykouzlila úsměvy na tváři. Ze Žižkova se pak společně s dalšími dobrovolníky přesunula do Kongresového centra, kde i nadále s velkou pomocí dárců a dobrovolníků pomáhá dětem alespoň na chvíli zapomenout na útrapy, které je v posledních dnech potkaly.

Namalované obrázky můžete přinést osobně do Kongresového centra ke vchodu číslu 5, kde je předáte dobrovolníkům z iniciativy Vraťme dětem úsměv, nebo poslat na adresu Martina Cibulková, Budečská 5, Praha 2, 12000.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram