Cookie Consent by Free Privacy Policy website

POZVÁNKA: Veletrh práce Profesia days Praha 2022

29. 08. 2022 - Magistrát hl.m. Prahy

Společnost Profesia CZ, spol. s r.o. srdečně zve všechny studenty středních a vysokých škol a zároveň jejich učitele a kariérní poradce na veletrh práce Profesia days Praha 2022, který se koná 12.-13. 10. 2022 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Profesia Days

Vstup je pro návštěvníky zdarma po registraci zde.

Datum: 12.-13. 10. 2022

Místo: výstaviště PVA EXPO PRAHA, Letňany

Proč se jako škola zúčastnit:
Veletrh studentům nabídne kontakt s realitou a lepší přehled o možném budoucím uplatnění na trhu práce. Profesia days jsou místem, kde má každý návštěvník možnost zjistit, jaká je situace na trhu práce, jaké jsou jeho/její reálné možnosti, na čem může ve svém profesním životě stavět a co by bylo fajn se ještě naučit. Studenti se budou moci osobně potkat se zástupci jednotlivých firem a dozvědět se, jaká jsou volná pracovní místa, jak to v dané firmě funguje – ať už jde o zaškolování, vzdělávání, možnosti kariérního postupu, atd.

V rámci doprovodného programu vystoupí plno zajímavých řečníků s vlastními příběhy o tom, jak začínali svoji kariéru a čím si museli projít. Součástí programu bude i konzultace životopisů, kariérní poradenství, koučink a vzdělávací přednášky o tom, jak zefektivnit práci v excelu, vytvořit vlastní web, jak si hledat práci na LinkedInu nebo jak upravovat videa v bezplatných aplikacích.

Kompletní program najdete na webu akce.

Budeme rádi, pokud předáte informace o Profesia days Vašim studentům a zveřejníte pozvánku na Vašich sociálních sítích nebo plakát ve Vaší škole.

V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na veletrh@profesia.cz.

Budeme se těšit na setkání.

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram