Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Konference: Desatero, jak úspěšně zavádět inovace v prostředí školy

08. 12. 2021 - Martina Podškubková

Vzdělávací program Učitel naživo ve spolupráci s Národním pedagogickým institutem ČR si pro vás připravili zajímavou konferenci, která napoví jak efektivně zavádět nové metody a inovace nejen ve školách. Přednáškou vás provedou pedagogičtí lídři, kteří prošli programem Ředitel naživo. Přednáška se koná online ve čtvrtek 9. prosince od 19 hodin. Na netradičně pojaté komentované přednášce se dozvíte desatero tipů a triků, jak úspěšně zavést nové metody do života školy.

Chcete být úspěšní při zavádění změn a inovací? Zajímají váš příběhy, kde se změny skutečně povedly prosadit? Hledáte inspiraci, pobavení a poučení v jednom? Pak je tato přednáška právě pro vás. Jedním z příkladů bude představení Feuersteinova instrumentálního obohacování, které před lety úspěšně zavedli do výuky v ZŠ Svitavy. Těšit se můžete jak na ředitele Základní školy TGM ve Svitavách Jiřího Sehnala, ředitelku pražského Gymnázia Na Zatlance Jitku Kmentovou nebo moderátora celé akce Michala Dubce, který je nadšeným průvodcem budoucích učitelů v programu Učitel naživo. Zaujalo vás to? Přihlaste se zde.

Program Ředitel naživo také nedávno dokončili první absolventi z řad ředitelů škol a jejich zástupců. Zajímá vás, jak program hodnotí a co jim přinesly dva roky programu? Koukněte na zajímavé video:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram