Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Již druhá dětská tisková konference k tématu války na Ukrajině se uskuteční v pondělí 25. dubna

21. 04. 2022 - Martina Podškubková

Do Česka zamířilo již na 300 tisíc ukrajinských uprchlíků. Polovinu z těchto válečných uprchlíků v Česku tvoří děti. České děti se s nimi potkávají ve školách, na hřištích, kroužcích a o ruské válce na Ukrajině slýchávají zlomky informací od kamarádů i z médií. I holky a kluci školního věku si zaslouží ověřené a věkově odpovídající informace o válce na Ukrajině. A to byl důvod, proč Český rozhlas - Radiožurnál a Junák - český skaut uspořádají již druhou dětskou tiskovou konferenci k tomuto tématu. Na konferenci vystoupí také ministr vnitra Vít Rakušan.

Pozvaní hosté budou připraveni pokrýt všechny oblasti současné situace, které by kluky a holky mohly zajímat - např. co se děje na Ukrajině, co se děje u nás, na co se máme připravit, co dělat se strachem nebo co mají rády ukrajinské děti.

Streamovanou konferenci můžete poslouchat v pondělí 25. dubna od 17 hodin na těchto sítích:

Facebook:
facebook.com/radiozurnal & facebook.com/skaut

YouTube:
youtube.com/cro1radiozurnal

Instagram:
instagram.com/skaut

Konferenci bude moderovat Barbora Trojak, skautská tisková mluvčí a kromě ministra vnitra vystoupí také hosté z Českého rozhlasu, z humanitární organizace, z oblasti dětské psychologie a z Ukrajiny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram