Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Jak podpořit podnikavost vašich žáků a studentů?

21. 03. 2022 - Pražský inovační institut

Přijďte se inspirovat ve středu 23. března od 13 hodin na Střední průmyslovou školu dopravní, kde se koná akce „Proč dát žákům zodpovědnost, samostatnost a důvěru?“. Jde o další setkání Centra podnikavosti projektu iKAP II – Inovace, které funguje pod Pražským inovačním institutem.

„Na setkání představíme příklady dobré praxe pražských škol a věříme, že můžeme inspirovat učitele ostatních škol, aby podporovali podnikavost u svých žáků. A také bychom rádi přinesli zajímavé impulzy i pro žáky a studenty. Aby začali být už během studií aktivní,“ popisuje Adam Dědič, garant klíčové aktivity v projektu iKAP II – Inovace.

Během odpoledne vystoupí:

° pedagožka Dagmar Bohuňková ze SPŠ dopravní představí školu a podnikavý přístup v ní

° studentská firma BOODER ze SPŠ dopravní

° pedagog Tomáš Vavrda z OA Heroldovy sady představí podnikavý přístup a aktivity v jejich škole (tandemovou výuku, podnikání…)

° studentská firma Brum a jeho kamarádi (žáci OA Heroldovy sady)

Následovat bude diskuze se žáky a pedagogy, networking. Přihlásit se můžete zde nebo prostřednictvím facebookové události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram