Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Den otevřených dveří na ministerstvu školství

27. 10. 2021 - Martina Podškubková

Nemáte ještě plány na 28. října? Zajímavý program můžete zažít při prohlídce prostor Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, které otevře své dveře veřejnosti na při příležitosti státního svátku Dne vzniku samostatné československé republiky. 

Prohlídky se budou konat od 10.00 hodin a poté každou půlhodinu až do 15.00. Každá prohlídka potrvá přibližně půl hodiny. Návštěvníci si budou moci prohlédnout Velký a Malý zrcadlový sál, kde se konají porady vedení, reprezentační akce ministerstva a tiskové konference. Bude také možné nahlédnout do pracovny ministra, projít si salonek J. A. Komenského a galerii ministrů.

Vchod do hlavní budovy se nachází na adrese Karmelitská 8, Praha 1. Nejbližší zastávka tramvaje je Hellichova, nejbližší metro pak stanice Malostranská.

Na prohlídky není třeba rezervace. Pro vstup do areálu MŠMT platí povinnost nosit respirátor. Před prohlídkou bude nutné prokázat bezinfekčnost (očkování, negativní test, prodělání nemoci).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram